wtorek, 23 kwietnia 2013

WZORUJMY SIĘ NA POŻYCZONYM TEKŚCIESzanowni mieszkańcy naszej klatki schodowej (ul. Siewierskiej)
Chciałbym dzielić się z Państwem pewnymi wiadomościami, którymi może Państwo się zainteresują. Moim wzorem  na szczęście już się  z Państwem podzieliłem. Szczegóły podane są na stronie: www.realizatorzy.prv.pl jest również mój wykład o szczęściu na YOU tube: Wykład „Wzór na szczęście”
W obecnych  czasach, które nie są najłatwiejsze, sądzę , że ważna jest pewna więź społeczna.
Z ogólnej teorii informacji wiadomo, ze jeśli chce się zniszczyć jakiś system to należy wprowadzić do niego jak najwięcej bałaganu, to znaczy chodzi o to aby nie było żadnej więzi miedzy poszczególnymi elementami (w tym przypadku ludźmi) tego systemu. Najlepiej by było, aby ludzie się nienawidzili wzajemnie, zamiast szanować i pomagać sobie w miarę możliwości, a nawet miłować zgodnie z przykazaniami boskimi.
Mamy teraz internet, dany nam niewątpliwie przez Pana Boga, (dla ateistów przesyłam w załączniku ciekawą rozmowę profesora ateisty ze studentami, proszę uważnie przeczytać) jak wszystko inne, możemy z niego więc korzystać i wymieniać między sobą informacje.
Przy okazji wspomnę, że na Skype codziennie mogą Państwo za darmo rozmawiać z całym światem. W Polsce codziennie na Skypie od godziny 20:30 do 22, a nawet czasem i do 24 możecie brać udział w rozmowach z ludźmi i wymieniać swoje poglądy na różne tematy. Polacy muszą się trzymać razem w obliczu różnych trudności.
Istnieje możliwość również w szerszym gronie nawiązać kontakt z Polakami z całego świata na Paltalku,  w pokojach np.200 osobowych u nas dopiero zaczyna się taka wymiana informacji, na świecie już od 10 lat to funkcjonuje.
Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo szczęścia zgodnie ze znanym już wzorem na szczęście.
Jerzy Lechowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz