wtorek, 2 lipca 2013

DARIUSZ KOSIUR UDZIELIŁ MI ODPOWIEDZI - BARDZO MĄDREJ


Miło mi, że mój tekst "Globalizacja - inna wojna" Pana zainteresował.
Pozwalam sobie podrzucić link do programowych postulatów polityczno-gospodarczych opracowanych na potrzeby WPS:

http://dariuszkosiur.streemo.pl/Community/Default.aspx

oraz link do wystąpienia n/t polityki finansowej w 2010r. w Poznaniu dla rolników:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mvlEzFOlC4Y

Uważam, w przeciwieństwie do p.Waleriana Dąbrowskiego, że dla podniesienia społecznej świadomości i dla silnego zmotywowania społeczeństwa do politycznego działania w celu przejęcia władzy i ochrony bytu narodu i państwa jest zobrazowanie społeczeństwu ogromu strat spowodowanych celowo przez kolejne rządy w okresie od 1980/1989r. do chwili obecnej.

Prezentowanie ewentualnych programów ma znaczenie drugoplanowe, o wiele ważniejsza jest rzetelna analiza polityczno-ekonomicznych przyczyn obecnego stanu rzeczy. Bez właściwej diagnozy nie będzie skutecznej metody leczenia.

Realizacja jakiegokolwiek programu odbudowy i rozwoju kraju będzie możliwa dopiero po odzyskaniu przez polski naród władzy, zatem celem najistotniejszym jest samoorganizacja i właściwy wybór momentu i metody przejęcia władzy.
O tym trzeba myśleć już dzisiaj, ponieważ system żydowskiego kapitalizmu i zachodniej "demokracji" pogrąża się w zapaści i ich koniec jest coraz bliższy - używając przenośni można powiedzieć, że zbliżamy się do analogicznej sytuacji jak w 1918r., ale tym razem nie jesteśmy na taka okazję przygotowani.

Dariusz Kosiur


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz