piątek, 27 czerwca 2014

CZEGO OCZEKUJĄ POLSCY SENIORZY OD OBURZONYCH?

Szanowni Państwo!

Jeśli niektóre narody wyprzedziły nas w rozwoju cywilizacyjnym, to między innymi, dlatego,
że na pewnym etapie sięgnęły po rozwiązania niekonwencjonalne.

Rozwiązania niekonwencjonalne potrzebne są Polsce.

Ten tekst jest głosem krzyku rozpaczy. Rozpaczy tej grupy Polaków, którzy chcą zmian. Którym zmiany są wręcz potrzebne dla zachowania ich życia. 

Ta grupa to seniorzy. To blisko 10 milionów polskiego społeczeństwa. To grupa ludzi, którzy zakończyli czynny udział w życiu zawodowym. To grupa ludzi uczciwych i oddanych swojej Ojczyźnie. Ci ludzie nie zawłaszczali polskiego dorobku narodowego. To ludzie, którzy zawierzyli działaczom Solidarności nie przypuszczający nawet, że z wolnym rynkiem do Polski wkroczą oszuści.

Leszek Barcelowicz – profesor obecnie – pomagał wolnemu rynkowi. To On nie do końca opanował arytmetykę ekonomiczną. To on wszystko źle policzył. To on wszystkie polskie rachunki zaniżył
i spowodował na „pstryknięcie palcem” zubożenie polskiego społeczeństwa. To On teraz swoim warszawskim licznikiem zlicza efekty „nieuctwa” okrągostołowych „niby ekonomistów’.

”Tabuny” wolnorynkowców i okrągłostołowców – jak hieny – rzuciły się na polskie mienie. Ogołociły wszystko. Wystarczyło tylko 25 lat.

Polska zaczyna coprawda wyglądać coraz bardziej kolorowo, ale jest to zmyłka. Pod kolorami coraz mocniej funkcjonuje ludzka bieda. Szczególnie dotykająca seniorów.

 Czas to zmienić. Nastaje czas by seniorzy zerwali się do czynnego życia politycznego jeszcze raz. Czas zaprosić tą grupę polskiego społeczeństwa do grupy inicjatywnej  OBURZONYCH. By wspomogli „powiew historii” w wywianiu wszystkich mętów z polskiej przestrzeni.

Powstał program usprawnienia naszej Ojczyzny. Dotyczący odzyskania znacznych kwot pieniędzy. Stworzył go inżynier współpracujący z Polskim Konwentem Narodowym. Program pokazujący kto grabi polskie mienie i utrudnia rozwój Polski. Ten program pokazuje jak można odzyskać rocznie ca 150 miliardów PLN. To jest duża kwota. Tą kwotę należy – przy pomocy OBURZONYCH odzyskać - i przeznaczyć na tworzenie nowych miejsc pracy a jej część też na poprawę bytu seniorów.

To Seniorzy najpierw odbudowali Polskę, później rozbudowali ją a na końcu najbardziej zostali okradzeni przez uzyskanie głodowych emerytur.
W Polsce ważny jest każdy byt ludzki od poczęcia aż do śmierci, która winna nastąpić w godnym stanie i z należnym szacunkiem.

Media Publiczne rejestrujące obrady Zjazdu OBURZONYCH pokażą Polakom to, co działo się na zjeździe.

SENIORZY! Jeśli widzieliście telewizyjne migawki – dołączcie do innowacyjnego powiewu polskiej historii. To wezwanie do tych, których nie ma w tej sali Zjazdu POPIS.


Spotkajmy się w 2015 roku w Odnowionej Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz