poniedziałek, 26 października 2015

INFORMACJA DLA MŁODYCH OSÓB DUCHOWNYCH


Proszę Księdza!
A może na lekcjach religii poprosi  ksiądz  uczniów  by swoim rodzicom, dziadkom i krewnym podarowali ( nauczyli i zademonstrowali )  możliwość  darmowego grupowego głosowego rozmawiania i wzajemnego widzenia się i jednocześnie do wszystkich pisania podczas np. wieczornych spotkań mieszkańców ( lub wiernych )  Waszej miejscowości w 25 osobowym pokoju w skype.
Dla prezentacji tych możliwości w skype  to zapraszamy do pokojów:
- Seniorów Rozmowy - od 19-tej j
- Codziennie od 20.30 - mikrofon tylko dla Polaków-Słowian
- albo  do henryksw     lub  Romuald Szczypek
Oczywiście ten podarunek"grupowego darmowego wiecowania lub modlenia się"  warto  przekazać wiernym po zakończeniu  mszy, i nawet  zaprosić ich na prezentację  i naukę,   i można by rozdać karteluszki z tekstem:

Zapraszam na wieczorne grupowe ( 25 osób ) rozmowy Polaków Słowian  codziennie w skype  od godziny  20.30 u:  henryksw
W dowolnej wyszukiwarce wpisz słowo: skype,
zainstaluj ten darmowy program ,
zarejestruj się np. jako:  Kowalska Anna Miejscowosc
potwierdź w otrzymanym e-mailu swoje zarejestrowanie,
w okienku głównym skype klikaj w "Kontakty", "Dodaj kontakt" , wpisz mój adres e-mail: 
 hs421@wp.pl      i  lewym klawiszem uderz w moje zdjęcie to zostanę dodany do Twoich kontaktów,
potem na liście kontaktów dwa razy lewym klawiszem we mnie kliknij to porozmawiamy.

  ============================================================
....a  kiedyś spotkajmy się w kilkuset osobowej sali konferencyjnej w paltalk-u   
dochodząc tam ścieżką
 
(  w wyszukiwarce wpisujemy:
 http://paltalk.softonic.pl/ ,
rejestrujemy się nadając sobie nick np. kowalski-jan-opole ,
potem po zainstalowaniu to potwierdzamy rejestrację przez kliknięcie
linka w mailu przysłanym od paltalk-a,
 a następnie klikamy na głównym okienku paltalka w:
View ALL /  Europe / Poland / Konwent Narodowy Polski lub  LUBIN  ( pokój prowadzony przez Pana Romualda Szczypka )
 romuald.szczypek@gmail.com  ,  504 521 043
a może tam w grupie pokojów EDUCATION   utworzymy pokoje dla każdej parafii , np. o nazwie WIERNI PARAFII  MILICZ 
 
Podarujmy każdej społeczności lokalnej w każdej polskiej miejscowości  25-osobowy darmowy pokój w skype  oraz paltalk-ową ( lub inną) kilkuset osobową salę  konferencyjną ( też darmową ) do wiecowania i zintegrowania się,  do wykładów i seminariów, do życzliwego wspomagania się, wyłaniania liderów, tworzenia struktur poziomych i organizowania POSPOLITEGO RUSZENIA Polaków – Słowian-Sławian    - to wielka szansa .
Polonio - spraw by PALTALK  dostał polskojęzyczny opis tego darmowego programu komunikacji grupowej. Wszystkie narody mają opisy w swoim języku, a język polski jest pominięty.
 
A P E L            Każdy Polak – Słowianin uczestnik wieczornych rozmów skypowych u henryksw podejmuje się niezwłocznie do prowadzenia otwartych wieców społeczności lokalnej w swojej miejscowości zamieszkania lub urodzenia i wychowywania się albo dla gminy lub okręgu wyborczego, w którym będzie sam kandydował lub jego kandydaci            albo     poprowadzi w skype i w paltalk-u otwarte lub zamknięte spotkania aktywu swojego ugrupowania, grupy branżowej /tematycznej/ i czasem  wszystkich nas zaprosi do udziału i wspomagania wzajemnego.
Mam nadzieję na zaistnienie seminariów naukowych lub branżowych lub popularnonaukowych nam dostępnych z każdego miejsca na Ziemi otwartych lub otwartych z biernym prawem uczestnictwa słownego /możliwy czat wszystkim/ lub zamkniętych kodem dostępu.
Mizerne od lat wykorzystywanie darmowych grupowych audio-video komunikatorów internetowych niechlubnie świadczy o polskich wykształciuchach i liderach ugrupowań  ( jakby się zmówili z wrogami). Inne narody  wykorzystują te narzędzia od kilkunastu lat.  - Cześć Wam Hamulcowi.
Nakładamy na siebie i na WAS WSZYSTKICH obowiązek patriotyczny: w najbliższych dniach każdy z nas  zaprezentuje  skype i paltalk dla co najmniej kilkunastu osób w ich komputerach lub nowszych tanich komórkach telefonicznych bądź na tabletach.
Dla grona młodych i najstarszych Polaków, a zwłaszcza tych najstarszych, często z dysfunkcją ruchu, oszczędzimy osamotnienia także z powodu emigracji ich rodzin za chlebem po świecie, gdy ich zdalnym skypowym i paltalkowym udziałem w grupowych rozmowach głosowych ( rozmawiamy, widzimy się wszyscy i jednocześnie też możemy pisać )  przywrócimy im przynależność do grup ludzi życzliwych  i prawo do użyteczności społecznej nawet zdalnie bez wychodzenia z domu. Zapraszajcie przyjaciół na zdalne uczestnictwo w Waszych naradach, seminariach, zgromadzeniach rodu, na spotkania imieninowe i urodzinowe, na wycieczki, targi, sympozja, bo trzeba też podtrzymywać i upowszechniać wśród młodych polskie zwyczaje rodzinne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz